• head_banner_01

Sailing Papers Overseas Warehouse i Houston: ger bekvämlighet och kvalitet till våra amerikanska kunder!

1: En spelförändrande lösning för småskaliga kunder

Kära kunder,

2: Direkt åtkomst till prover och lagerbesök för fabriksköpare

3: Vi presenterar våra högkvalitativa termiskt känsliga logistiketiketter

På Sailing Paper är vi glada över att dela några nyheter som kommer att gynna våra amerikanska kunder.Vi har designat och etablerat ett utländskt lager i Houston, USA, vilket ger din affärsverksamhet en ny nivå av bekvämlighet.Dessutom har vi förberett en banbrytande produkt som kommer att revolutionera ditt sätt att hantera logistik – våra 100×150 värmekänsliga logistiketiketter, bekvämt tillgängliga i rullar om 500 st.Dessa etiketter tillverkas direkt i vår fabrik, vilket säkerställer överlägsen kvalitet utan att några mellanhänder driver upp priserna.

成叠 成卷

1: En spelförändrande lösning för småskaliga kunder

För småskaliga kunder som har ställts inför utmaningar med att lägga beställningar på grund av höga fraktkostnader från Kina, är detta tillkännagivande en spelomvandlare.Vårt utomeuropeiska lager i Houston tillhandahåller en lösning som eliminerar behovet av kostsam internationell frakt, vilket gör det enklare än någonsin för dig att komma åt våra produkter.Säg adjö till barriärerna som en gång hindrade din förmåga att beställa och välkomna en ny era av bekvämlighet.

2: Direkt åtkomst till prover och lagerbesök för fabriksköpare

Fabriksköpare kommer också att dra betydande fördelar av vårt utomeuropeiska lager.Du kan inte bara få produktprover snabbare utan du kan också ta del av möjligheten att besöka vårt lager direkt.Detta praktiska tillvägagångssätt låter dig inspektera produkter, utforska vårt lager och till och med ta prover på plats.Genom att kringgå mellanhänder får du direkt tillgång till våra resurser, vilket sparar tid och säkerställer en smidig upphandlingsprocess.

3: Vi presenterar våra högkvalitativa termiskt känsliga logistiketiketter

Förutom vårt utomeuropeiska lager är vi stolta över att presentera vårt senaste produkterbjudande – de högkvalitativa värmekänsliga logistiketiketterna.Dessa etiketter är noggrant utformade för att möta kraven från modern logistikverksamhet.Med dimensioner som är perfekt dimensionerade på 100×150 och bekvämt rullade i set om 500 st, är de redo att effektivisera din märkningsprocess.Vår direkta fabriksförsändelse säkerställer etiketternas exceptionella kvalitet, vilket garanterar läsbarhet, hållbarhet och tillförlitlighet under hela resan av dina varor.

På Sailing Paper är vårt orubbliga åtagande att ge dig de bästa lösningarna.Det är därför vi investerade i etableringen av vårt utomeuropeiska lager, utformat för att tillgodose de logistiska behoven hos vår uppskattade amerikanska kundkrets.Oavsett om du behöver kortare leveranstider eller lägre transportkostnader, står vårt utomeuropeiska lager redo att uppfylla dina behov.

Vi inbjuder dig att anamma detta nya kapitel i din affärsresa.Följ med oss ​​när vi låser upp en värld av bekvämlighet, kvalitet och effektivitet.Kontakta oss idag för att lära dig mer om vårt utomeuropeiska lager och våra högkvalitativa värmekänsliga logistiketiketter.

Sailing Papers utomeuropeiska lager: Designat för dina logistikbehov!


Posttid: 2023-jun-30